A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Apache 24 palců | Dětské kolo 24''

Dětské kolo 24''

Tipy na skvělá juniorská kola

Dětská kola Apache 24 palců

Hlavní stránka » Značky » Dětská kola Apache

Jízdní kola značky Apache jsou poměrně známá, jelikož ta první byla vyrobena již v roce 2001. Tato značka kol tedy nabízí dlouholetou tradici. Při koupi některého z modelů tedy vsázíte nejen na výhodnou cenu, ale i na spolehlivost. Modely bicyklů této značky jsou určeny pro jakékoli kategorie jezdců. Mohou si je vybírat jak rekreační cyklisté a vyznavači cykloturistiky, tak i závodní vrcholoví jezdci.

Rekreační i závodní kola

Ostatně jako důkaz by mohlo sloužit kolo, na kterém se stal Jaroslav Kulhavý mistrem světa i Evropy. Na modelech této značky jezdil i Kamil Ausbuher. Ten zvítězil v závodu světového poháru na svém krosovém speciálu. Značku Apache si zvolil i paralympik Michal Stark.

Momentálně se úspěšně prezentuje i závodní tým Apache Bike Race nesoucí jméno po kolech Apache. Kadet Ondřej Dudek získal v roce založení tohoto týmu 2012 hned dva tituly mistra České republiky.

S nejnovějšími modely jsou ovšem spojeny i mnohé další úspěchy kadetů a mladších jezdců. Kola Apache si zakládají především na vysoké kvalitě montáže jednotlivých komponentů. Tu řeší vyloženě tuzemské společnosti. V několika posledních letech funguje jako výhradní dodavatel jednotlivých dílů BPS Šumperk.

Vysoce kvalitní rámy

Samozřejmostí jsou u kol Apache vysoce kvalitní rámy od těch nejznámějších dodavatelů. Jmenovat bychom mohli značky rámů jako Ritchey, Shimano či Mavic.

Nejvyšší z modelů se vyznačuje karbonovým monome rámem. Součástí portfolia společnosti Apache jsou mimo jiné také dětská kola a elektrokola. V nabídce figurují od roku 2009 a jejích obliba má vzrůstající charakter. V sortimentu je momentálně celkem 25 modelů těchto kol poháněných baterií. Vztahuje se k nim pochopitelně i veškerý záruční a pozáruční servis. Elektropohony jsou k dispozici u většiny prodejců díky svému tuzemskému původu skladem, takže oprava bývá expresní.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: