A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Dema 24 palců | Dětské kolo 24''

Dětské kolo 24''

Tipy na skvělá juniorská kola

Dětská kola Dema 24 palců

Hlavní stránka » Značky » Dětská kola Dema

Jednou z velmi známých a oblíbených značek kol je Dema. Jedná se o bicykly vyrobené na Slovensku. Společnost Dema totiž sídlí v Senici. V západní části Slovenska se setkáme s výrobou špičkových kol, která jsou určena pro všechny typy jízdy. Jedná se o firmu s hlubokou tradicí, což potvrzuje i její vznik v roce 1991. K zahájení velkoobchodní činnosti této společnosti došlo o dva roky později, tedy v roce 1993. K dispozici byl v její nabídce i sortiment související s cyklistickými doplňky a komponenty k prodávaným modelům kol.

Prezentace značky Dema

Samotná značka Dema a první kolekce kol v jejím provedení byla prezentována veřejnosti v roce 1996. V témže roce došlo i k první montáži tohoto kola. V roce 2001 došlo k transformaci společnosti Dema na akciovou společnost.

Momentálně činí výrobní kapacita závodu 100 000 kusů kol. Dnes disponuje tato společnost dvěma produktovými řadami. Jedná se o řadu dětského zboží a řadu sportovního sortimentu.

Společnost prodává nejen kola své vlastní značky Dema, ale i další bicykly a komponenty značek KMC, Hayes, Remerx, či Rubena, Novatec, Sigma a některých ostatních. Veškerá produkce společnosti se neorientuje pouze na český a slovenský trh.

Kola pro evropský trh

Kola jsou distribuována i do Polska, Chorvatska, Maďarska Lotyšska nebo Slovinska a do jiných nejen evropských zemí.

Mimo jiné podporuje tato společnost i sportovní či kulturní akce. Pořádá také několik vlastních cyklomaratonů, jež se těší stále vyšší oblibě.

Samozřejmostí je i účast na výstavách kol na Slovensku, v České republice a jiných zemích. Jmenovat bychom mohli zejména pravidelnou prezentaci na mezinárodní výstavě kol konající se ve Friedrichshafenu.

Hledáte-li modely kol ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny, určitě se můžete na značku Dema spolehnout. Modely prověřené časem i bikery vás jistě uspokojí.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: