A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Leader Fox 24 palců | Dětské kolo 24''

Dětské kolo 24''

Tipy na skvělá juniorská kola

Dětská kola Leader Fox 24 palců

Hlavní stránka » Značky » Dětská kola Leader Fox 24

Značka jízdních kol Leader Fox je vyráběna v České republice firmou Bohemia Bike. Firma vyrábí od roku 1996 v Českých Budějovicích kola různých typů od MTB pro dospělé po dětská kola.

KOLO PRO CHLAPCE BOBO BOY 24''

Toto kolo pro chlapce vážící 14,5 kg má rám vyrobený z oceli. Kolo má 18 rychlostí a je určeno pro kluky. Je vyráběno v černočerveném provedení. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami. Geometrie rámu je zaměřená na přirozený posed a bezpečné ovládání. Kolo je určeno pro děti ve věku 9-15 let.
Cena tohoto modelu se pohybuje kolem 4 790,-

KOLO PRO CHLAPCE BUFFALO BOY 24''

Tento model má rám vyrobený z oceli HI-TEN. Kolo má 18 rychlostí a hmostnost 13,7 kg. Nosnost kola je 60 kg. Kolo je určeno pro děti vysoké 135-145cm.
Cena těchto modelů se pohybuje kolem 4390,-

KOLO PRO DÍVKY BUFFALO GIRL 24''

Pro holčičky jsou v nabídce i kola z řady Buffalo. Nabídka obsahuje kolo v červené barvě. Kolo váží 13,75 kg a rám je vyrobený z oceli. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami. Geometrie rámu je zaměřená na přirozený posed a bezpečné ovládání. Kolo je určeno pro děti měřící 135-145cm.
Cena těchto modelů se pohybuje kolem 4 390,-

KOLO PRO CHLAPCE EAGER BOY 24"

Tento model obsahuje plastové blatníky, ocelové řídítka a zvonek. Váha je 13kg a nosnost 60kg. Řetěz je opět chráněn plastovým krytem a kolo je vybaveno odrazkami.
Cena tohoto modelu je 6 280,-

KOLO PRO CHLAPCE SPIDER BOY 24"

Toto kolo pro chlapce vážící 13,2 kg má rám DURAL 6061. Kolo má plastové pedály, zvonek a plastové blatníky. Je vyráběno v bíločerveném provedení. Řetěz je opatřen chránícím krytem a kolo vybaveno odrazkami.
Cena tohoto modelu se pohybuje kolem 6 380,-

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: