A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Scott | Dětské kolo 24''

Dětské kolo 24''

Tipy na skvělá juniorská kola

Dětská kola Scott

Hlavní stránka » Značky » Dětská kola Scott

Značka dětských kol Scott je proslulá svým důrazem na bezpečnost a ovladatelnost kol. Tato dětská kola jsou složena z dílů, které jsou navrženy designem cíleně pro děti. Rámy kol jsou vyrobeny z hliníku, proto jsou kola velmi lehká a manipulace s nimi je nenáročná, díky čemuž jsou spotřebiteli velmi vyhledávaná.

Firma vyrábí jak dívčí, tak chlapecká, ale i unisex kola ve velikostech 12, 16, 20, 24 a 26 palců. Ve velikosti 24 má pro rok 2015 značka v nabídce pětici modelů.

Dětské kolo VOLTAGE JR 24

Tento model je jedním z nejlevnějších této značky v této velikosti. Cena se pohybuje okolo 9600 Kč a je určeno pro chlapce i dívky. Barva rámu je zelená a kolo je určeno pro použití na silnici. Malé milovníky cyklistiky tento model potěší agresivním dirt jump designem, vhodným pro juniory ve věku 8 - 15 let, kteří kolu dají pořádně zabrat.

Dětské kolo CONTESSA JR 24

Druhý model, o kterém se zmíníme, se pohybuje ve stejné cenové kategorii jako model Voltage. Jeho prodejní cena je taktéž okolo 9600 Kč. Toto silniční kolo je však určeno výhradně pro dívky, podle čehož je také vyladěn rám, který je zelený s jemnými bílými a modrými motivy a především disponuje sníženou horní rámovou trubkou.

SCOTT SCALE JR 24

Tento model se pohybuje stále mezi cenově dostupnými, prodejní cena je okolo 10 tisíc korun. Jedná se opět o kolo vhodné pro chlapce i dívky, kdy rám je laděn do bílé barvy s barevnou aplikací a černým nápisem značky. Kolo je určeno pro jízdu v horském terénu.

Dětské kolo SPEEDSTER JR 24

Další model je již spíše pro náročnější uživatele, jeho cena je okolo 20 000 Kč. Tato cena však bezvýhradně odpovídá kvalitě a výbavě tohoto modelu. Řídítka jsou tvarována pro lepší ovladatelnost a pohodlí. Kolo je barevně laděno do modré, bílé a červené barvy a je určeno pro chlapce i dívky.

Dětské kolo SCALE RC JR 24

Poslední ze zmíněných modelů je finančně nejnáročnější, ale zároveň nejlépe vybavený model určený závodníkům. Orientační cena je necelých 30 000 korun za kolo určené pro dívky i chlapce. Rám je v krásné černé barvě se žlutou aplikací a logem. Základem je lehký rám a vzduchová vidlice s uzamykáním. Brzdy jsou hydraulické.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: