A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo24.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Superior 24 palců | Dětské kolo 24''

Dětské kolo 24''

Tipy na skvělá juniorská kola

Dětská kola Superior 24 palců

Hlavní stránka » Značky » Dětská kola Superior

Kola značky Superior se vyznačují hned několika pozitivními vlastnostmi, které stoprocentně motivují k jejich koupi. V první řadě bychom měli upozornit na vynikající ceny těchto bicyklů, které jsou dány tím, že společnost neinvestuje do vývoje nějaké horentní sumy, ale snaží se vše udržet v určité rozumné míře. Za vývojem těchto kol stojí v podstatě všichni aktivní cyklisté. V terénu jsou totiž všechna kola speciálně testována a jsou tak zjišťovány jejich specifické vlastnosti.

Výroba pod kontrolou

Veškeré výrobní procesy jsou hlídány a interně řízeny tak, aby výsledné produkty byly naprosto optimální. Špičkový design, konstrukce či pletení kol jsou jakousi samozřejmostí a již na první pohled se jedná o věci, které jsou luxusní a maximálně funkční.

Superior se specializuje také na přenos energie bez jakýchkoli ztrát. Kola je možné velmi precizně a pohodlně ovládat, s čímž do jisté míry souvisí i komfort jízdy a v neposlední řadě i maximální odolnost celé konstrukce.

Vynikající volbou jsou především karbonové typy, které jsou testovány v nejnáročnějších závodech na světě v různých nevlídných podmínkách. Kola se dokážou vypořádat s blátem, deštěm a jinými rozmary počasí.

Tuzemský sortiment

Všechno kola jsou tuzemské výroby a vznikají přímo ve výrobním centru nacházejícím se v Kopřivnici na Moravě. Město proslulé zejména automobily značky Tatra tak má i další primát, jímž se může chlubit. Sofistikované systémy, robotické montážní linky a také automatizovaná lakovna a další součásti výrobních prostor se podílejí na vzniku kvalitních kol, na která se můžete kdykoli spolehnout. V Kopřivnici je zaměstnáno ve zmiňovaném závodě 290 lidí. Příhodná je i poloha města v blízkosti Lysé hory. Právě zde se totiž dají kola optimálně testovat v otevřených podmínkách.

Vsadíte-li na tuto českou značku, určitě to nebude krok vedle.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: